Milý priaznivci Moonlight campu, 

            dovoľujeme si Vás poprosiť o zváženie  podpory projektu pre deti, 

Na palube jednorožca, ktorý je súčasťou našej webovej stránky. Zároveň si dovoľujeme Vám ho v skratke priblížiť.

            Sme Občianske združenie Moonlight camp a orientujeme sa na inkluzívne vzdelávanie detí so sociálne slabšieho prostredia a nadané deti. Aktuálne sme pripravili projekt Na palube jednorožca a hľadáme ľudí, ktorí by tento projekt, respektíve jeho  ZÁVEREČNÝ HAPPENING  podporili... Nejedná sa o desaťtisíce... :-) 

     Pokiaľ by sme našli niekoľko "statočných", tak by sme vedeli zafinancovať dvadsiatim deťom desať dní v lete v tábore vo Vysokých Tatrách  + realizovať ZÁVEREČNÝ HAPPENING v Sade Janka Kráľa 16. júna, nad ktorým prevzala záštitu poslankyňa Európskeho parlamentu pani Monika Flašíková Beňová  a starosta MČ Petržalka pán Vladimír Bajan, kde počítame s účasťou cca 1500 detí a v neposlednom rade by sme mohli vydať CD pre deti. Autorom a producentom je Lacko Lučenič a každá škôlka v Bratislave ho dostane zadarmo. Na CD budú spievať: Elenka Podzámska, Jožko Pročko, Lucia Hablovičová, Marian Čekovský, Mirka Partlová - teda umelci, ktorí s nami už absolvovali pobyt v tábore v lete 2011... 

            ZÁVEREČNÝ HAPPENING je určený pre širokú verejnosť a bude vyvrcholením projektu Na palube jednorožca, teda kurzov herectva a 1. pomoci. Zároveň bude prezentáciou  rôznych organizácií, ktoré pracujú s deťmi ( Úsmev ako dar...) a organizácií, ktoré majú deti „pripraviť“ na prázdniny! (Polícia, Hasiči, Horská služba, Slovenský červený kríž...)

     Deti budú mať po registrácii počas dňa šancu absolvovať 12 stanovíšť s rôznymi súťažami a po absolvovaní všetkých sa dostanú do žrebovania o ceny. Okrem iného aj o 20 pobytov v desaťdňovom zážitkovom tábore vo Vysokých Tatrách. Samozrejme sa na centrálnom pódiu odprezentujú aj absolventi kurzu herectva, no priestor dostanú aj iné detské umelecké súbory. Na záver happeningu absolventi kurzu Prvej pomoci predvedú ukážku zásahu Integrovaného záchranného systému v spolupráci s profesionálmi. 

            Pokiaľ Vás projekt oslovil, bolo by nám cťou, keby ste sa stali jeho súčasťou. Ďakujeme za Váš čas a prípadnú finančnú podporu... Každý cent sa počíta.. :)

S úctou,

Tím Moonlight campu

darovacia-zmluva-financny-dar.pdf (87,8 kB)

Kliknutím na darovaciu zmluvu si ju stiahnete do Pc, stačí ju vytlačiť, vypísať a poslať.