Náš tím

Marcel Nemec

manažér campu, lektor herectva

herec a spevák

 

mobil: 0914 108 414

email: marketing@moonlightcamp.sk

 Ahoj...

    Volám sa Marcel...Narodil som sa v nádhernom meste v srdci Európy... Kde? No predsa v Kremnici. Prežil som tam veselé a spokojné detstvo...

    Vyštudoval som herectvo na konzervatóriu v Bratislave, kde som so spolužiakmi založil súbor Kopytovci, a tak sa zo mňa stal aj spevák.

Ale to už bolo dávno...

    Okrem divadla a spievania sa rád venujem aj organizačnej a manažérskej činnosti. Organizoval som rôzne kultúrne podujatia a firemné akcie. Neskôr som si vyskúšal, ako sa oberajú jabĺčka v Taliansku, či predáva popcorn v kine v Poluse.(hahaha).

    Keď som pracoval pre vtedajšieho podpredsedu vlády Ivana Mikloša, ako jeho poradca, začal som si uvedomovať, že moje miesto je pri ľuďoch, ktorí tvoria... nie však politiku...Vrátil som sa k divadlu.

    V divadle Aréna som spolu s riaditeľom Detskej Univerzity Komenského pánom Mgr. Art. Jurajom Kukurom dva roky po sebe mal tú česť spoluorganizovať Letnú Detskú Univerzitu.

    Začal som znova hrať. Momentálne hrám v muzikáli Fontána pre Zuzanu na Novej scéne v Bratislave a po (vraj) úspešných premiérach v Mestskom divadle Žilina som k videniu v divadelných hrách Kompletný Shakespear zhltnutý za 120 minút a Zredukovaná slovenská klasika za 120 minút. Hrávame ich úspešne v divadlách rôznych slovenských miest.

    V Moonlight campe je mojou úlohou byť pripravený na všetko. Poznať cestovné poriadky, otváracie hodiny, ceny vstupeniek a cestovných lístkov. To preto, aby sme mohli kedykoľvek vyštartovať na výlet. V Tatrách sa počasie mení z minúty na minútu, no a na to treba byť pripravený.  Teším sa na vysielanie rádia Gerlach a na činnosť Gerlach banky...:-) Najviac sa však teším na vaše herecké talenty a na to, ako sa viete postupne uvoľniť a na záver turnusu sa z vás stanú herci.
 

      . 

Nadenka Sěvská

animátor voľného času

profesionálny pedagóg

 
Ahóooj, ahóooj!
Bocian dlho lietal nad krajinami orientu, ale nakoniec si uvedomil, že najlepšie miesto na zloženie mojej maličkosti bude v malebnom  domčeku v starej Petržalke. V detstve sme sa tam s priateľmi  navyvádzali do sýtosti v záhradách, na lúkach i Dunajských ramenách. Od vtedy ubehlo pár rokov, zmenila sa Petržalka  a aj ja som „trochu“  podrástla. Stále však vo mne  ostali dobrodružné sklony, vzťah k prírode, umeniu, hudbe  a hlavne smiech na perách.
 Túžba ostať žiť vo svete rozprávok, fantázie, pohybu a dobrodružstiev spôsobila, že ma prilákalo  k sebe zamestnanie, ktoré toto všetko ponúka a to je práca s deťmi. Už počas štúdia na pedagogickej škole som robila vedúcu krúžkov, chodila som do táborov ako inštruktorka a neskôr som pôsobila ako táborová vedúca. Keďže nerada stagnujem, popri krásnej  nesmierne zodpovednej a náročnej práci učiteľky a zástupkyne riaditeľky,  som  absolvovala aj kurz cestovného ruchu, na Univerzite Komenského som ukončila magisterské štúdium pedagogiky, po ktorom som  ešte úspešne zvládla aj prvú kvalifikačnú skúšku, mám absolvované základné výcviky prvej pomoci, kurzy nemčiny, účtovníctva, IKT a ktovie čoho ešte... Rada tvorím a preto som sa začala zaujímať o výrobu  keramiky,  neskôr som sama viedla kurzy pre deti. Som autorkou realizovaných projektov zameraných na rodovo citlivú pedagogiku a multikultúrnu výchovu a mnohých ďalších edukačných materiálov... Ale to by už stačilo, aby som nevyzerala veľmi  bifľošsky! 
Mám rada deti, humor i prírodu a preto sa už nesmierne teším na naše spoločné dobrodružstvá v tábore. 
Vaša Nadenka

Chico

miláčik Moonlight campu

člen skupiny Moonlight camp team

 

    Ahojte.

Volám sa Chico. Narodil som sa 1. 10. 2009, no neviem kde. Na prvé mesiace svojho detstva sa radšej nepamätám, viem len, že po dvoch hodinách strávených v útulku som sa ocitol v dobrej partii. Moje prvé prázdniny som strávil vo Vysokých Tatrách, v Moonlight campe ako právoplatný člen tímu. Tak ako každý v tíme, tak aj ja, mám svoju úlohu. Som miláčikom tábora. A som ním už siedmi rok rád.

                                                                                                                    Váš Chico.

 

ZDRAVOTNÍK

Na stránke sa pracuje

PRAKTIKANT SEBI

SEBASTIÁN BRAŽINA

 

Ahojte všetci čitatelia, ale predovšetkým decká.

Moje meno je Sebastián, ale som otvorený akémukoľvek osloveniu, ktoré bude lahodiť uchu a bude pekné. Som z Bratislavy a momentálne bývam v časti Rača. Síce som už teraz starší, ale v Moonlight Campe som bol prvý krát ešte ako 12 ročné dietko. Z jednorazovej návštevy sa stala druhá, potom tretia, a tak dalej až ajhľa, je zo mňa praktikant. V tábore som prežil krásne chvíle, a kedže vo voľnom čase chodím aj na dramatický krúžok, mojou hlavnou úlohou bude zaručiť aby sme tieto krásne chvíle zažili spoločne. Dúfam, že sa čoskoro stretneme, a už teraz sa na to všetko, a predovšetkým na Vás všetkých, teším!

 

 
 

PRAKTIKANTKA VIKI

VIKTÓRIA HUKOVÁ

Som Viktória Huková, ale všetci mi hovoria Viki. Narodila som sa pred 16timi rokmi v Košiciach, kde doteraz bývam. Počas základnej školy som vystriedala mnoho krúžkov v ktorých som zotrvala určitý čas bicie, výtvarná, pohybové hry, ukončila som prvý stupeň klavíra a mnoho ďalších, ktorým sa už bohužiaľ nevenujem pretože počas študovania gymnázia by som to nestíhala. Momentálne sa venujem tancu už dvanásty rok. Máme za sebou mnoho úspešných súťaží, najväčší úspech sa nám podaril v roku 2016-vyhrať 2. miesto na Majstrovstvách Európy v Scénickom a modernom tanci.

Mám mladšieho brata, ktorý ma naučil milovať prírodu a deti a leto bez Moonlightcampu, ako keby ani nebolo letom!