L E T N Ý   T Á B O R

LETNÝ ZÁŽITKOVÝ DIVADELNO - ŠPORTOVÝ TÁBOR

HORSKÝ HOTEL MINCIAR NA SKALKE PRI KREMNICI

Turnus s názvom DRUHÝ: 03. august 2019 - 11. august 2019

 

DOPRAVA do/z tábora je individuálna.

NÁSTUP v deň začatia turnusu v čase od 16:00 hod. do 18:00 hod.

ODCHOD v deň ukončenia turnusu v čase od 10:00 hod. do 12:00 hod.

 

Prihláška do letného tábora 2019.pdf (104351)


Máme pred sebou niekoľko spoločne strávených dní na to, aby sme sa vzájomne spoznali, mnohému sa naučili, zabávali sa a možno si posledný deň aj poplakali :-) Pri spoznávacích horských výletoch si otestujeme svoju kondíciu a vytrvalosť. V kremnických múzeách znásobíme vedomosti faune, flóre i histórii. V nádhernom prostredí Stredu Európy si prečistíme pľúca od mestského smogu. Nezabudli sme ani na miesto a čas, kedy si môžete kúpiť suveníry, - nie sliz :) Krv sa nám rozprúdi aj pri haluzných hrách, zažijeme opekanie pri vatre a organizmus si schladíme na kúpalisku. Už teraz sa tešíme na vaše zdesenie v očiach pri originálnej nočnej hre :-) Naučíte sa základy Prvej pomoci s kvalifikovanými školiteľmi a svoje znalosti si odskúšate v súťaži s realistickými ukážkami zranení. Aj keď to znie neuveriteľne, tak za desať dní nacvičíme zredukované divadelné predstavenie. Odskúšate si prácu hercov, možno kostymérov, scénografov ako v naozajstnom profesionálnom divadle. Na pár hodín si budete môcť užiť niekoho z našich kamarátov známych z televíznej obrazovky. Čo by to bol za tábor, keby sme sa po večeroch nevybláznili a nevytancovali na diskotéke. (DJ Veľhad) No a v neposlednom rade sú pre vás pripravené metodicko-športovo-zábavné hry.

Divadelné kurzy budú prebiehať pod vedením profesionálneho herca (Viď NÁŠ TÍM) . Odskúšate si prácu hercov, kostymérov, scénografov ako v naozajstnom profesionálnom divadle. Počas týchto kurzov sa budete mať možnosť stretnúť s populárnou osobnosťou slovenského šoubiznisu. Ako napríklad: Elena Podzámska , Gabika Dzuríková, Peter Batthyany, Zuzka Porubjaková, Viktor Horján, Martina Šchindler. Pri jej jednodňovej návšteve Moonlight campu sa s vami podelí o svoje zážitky a skúsenosti. Určite vás poteší spoločné foto :-) Počas celého turnusu bude prebiehať kvalifikované školenie PRVEJ POMOCI s certifikovaným školiteľom.  Naučíte sa reagovať a správne poskytovať prvú pomoc v bežných situáciach. Prakticky budete používať zdravotnícky materiál, odskúšate si dýchanie z úst do úst na resuscitačnom modeli, či na chvíľu sa stanete figurantmi s reálne vyzerajúcimi namaskovanými zraneniami. 

Cena za pobyt je 219€

V cene:
* lukratívne ubytovanie * 5 x denne strava * celodenný pitný režim * 24 hodinová zdravotná starostlivosť * divadelný kurz * školenie prvej pomoci * výlety: kúpalisko, mincovňa, baňa, Zámok, Salaš, Elektráreň, Turistika, Harmanecká jaskyňa * darčeky pre každé dieťa * hodnotný kultúrno-športovo-metodicko-zábavný program * skúsení animátori a tréneri * športový a kancelársky materiál

Príplatky:
Žiadne !!! 

Moonlight camp
Stromová 17, 83101 Bratislava
Telefon: +421914108414
WEB: www.moonlightcamp.sk
e-mail: info@moonlightcamp.sk


V areáli:
parkovisko, detské ihrisko, zelený dvor, lúka, les