Aďka Pešinová

 

Už odmalička som každé leto chodila na tábory. Tábory som spoznala ako dieťa a prežila som si v nich aj svoju pubertu. Vždy som obdivovala a vzhliadala k vedúcim tábora, pre ich veselosť, zodpovednosť a hravosť. Už vtedy som túžila stať sa vedúcou v tábore a dať raz deťom to, čo dali tábory mne. V prvom rade to boli nádherné zážitky na celý život a krásne kamarátstva. Pocit, že niekam patrím a nie som sám. Deti mám veľmi rada a teším sa, že im ja môžem teraz venovať svoj čas, skúsenosti, hravosť, ale predovšetkým lásku.

 

Lukáš Matuška

 

Ahojte, volám sa Lukáš a do tábora som sa dostal ako malé dieťa. Vždy mi Marcel hovoril, že keď budem veľký, tak budem vedúci. Teraz prišiel čas, kedy budem jeden z tých, čo bude vymýšľať hry a robiť radosť deťom. Keď mi Marcel zavolal s možnosťou byť vedúci, tak som to bez rozmýšľania prijal. Viem že to bude úžasné ako vždy. Strašne sa na vás všetkých teším. Čaute.

Ricky Sobek

 

Ahoj Marcel,

Posielam Ti jednu z mojich najaktuálnejších fotiek a tých pár viet som nedokázal nejak sformulovať, ale tak vieš, že do toho idem, pretože som do toho išiel už od malička, akurát nie ako animátor. Idem do toho kvôli novej skúsenosti, ale aj kvôli tomu, že rád pracujem s deťmi.