ANIMÁTORI:

 

Viki Huková

Do moonlight camp som začala chodiť ako jedenásťročná a zakaždým som tu spoznala mnoho skvelých ľudí. Ako roky plynuli, už som sa nemohla zúčastniť táboru ako dieťa, ale predsa som našla cestu ako tábor absolvovať a to ako praktikantka. Keď som dostala možnosť stať sa vedúcou, neváhala som ani sekundu, pretože to beriem ako skvelú možnosť zopakovať si super chvíle, ktoré som tam zažila ako dieťa.

 

Lukáš Matuška

Ahojte, volám sa Lukáš a do tábora som sa dostal ako malé dieťa. Vždy mi Marcel hovoril, že keď budem veľký, tak budem vedúci. Teraz prišiel čas, kedy budem jeden z tých, čo bude vymýšľať hry a robiť radosť deťom. Keď mi Marcel zavolal s možnosťou byť vedúci, tak som to bez rozmýšľania prijal. Viem že to bude úžasné ako vždy. Strašne sa na vás všetkých teším. Čaute.

 

Ester Salamonová

Dalo by sa povedať, že som sa do tímu dostala už ako dieťa, keď som prvýkrát prišla do moonlight campu. A som veľmi rada, že aj teraz ako dospelá sem stále môžem chodiť, ale už ako animátorka. Keď som prvýkrát do táboru prišla, veľmi som sa bála, ale už po jednom dni to bolo úplne super. Bolo to až tak super, že som prišla ešte šesť rokov po sebe a tešila som sa na mojich kamarátov, ktorých som tu stretla. Aj keď sme sa videli iba jedenkrát za rok, naše kamarátstva sa každým rokom zlepšovali. Bolo to až tak dobré, že som bola ochotná sem zavolať aj môjho brata Davida a podeliť sa s ním o tieto zážitky a kamarátstva. Dúfam, že cez tieto moje pekné zážitky v tábore môžem vytvoriť takú istú atmosféru deťom, ako keď sme boli malí my.

 

David Salamon

Volám sa David Salamon a členom tímu som sa stal vďaka mojej sestre, ktorá do moonlight campu pravidelne chodila. Po každej návšteve tohto super tábora mi opisovala svoje úžasné zážitky a pocity, ktoré prežila počas pobytu. Po čase som sa do moonlight campu odvážil ísť aj ja a musím povedať, že som to vôbec neľutoval. Následne som sa zoznámil so „supiš“ ľuďmi a bol som začlenený do tímu.

 

Kimi Štichová 

Členom tímu som sa stala úplnou náhodou. Bola som náhradnou parťáčkou pre moju sesternicu. Nevedela som čo mám očakávať. Ako sme dorazili stres zo mňa opadol a stala som sa jednou z tímu. Tábor sa pre mňa stal každoročnou záležitosťou, na ktorú som sa tešila - niečo ako tradícia. Moja druhá rodina cez leto.

 

Ricky Sobek 

Ahoj Marcel,

Posielam Ti jednu z mojich najaktuálnejších fotiek a tých pár viet som nedokázal nejak sformulovať, ale tak vieš, že do toho idem, pretože som do toho išiel už od malička, akurát nie ako animátor. Idem do toho kvôli novej skúsenosti, ale aj kvôli tomu, že rád pracujem s deťmi.