Milí priatelia, začal som s prípravami

už 9. ročníka projektu

MDD Na palube jednorožca.

Akcia sa uskutoční tento rok

v nedeľu 31. mája 2020 tradične

v areáli Auparku a Sade Janka Kráľa

v Bratislave.

 

Milí priatelia, po 10. rokoch som ukončil táborovú činnosť a budem sa koncentrovať na svoje projekty - MDD Ma palube jednorožca a celoslovenskú súťaž družstiev v poskytovaní Prvej pomoci pre deti ZŠ - Dieťa života.

Ďakujem všetkým rodičom za dôveru, všetkým deťom za radosť a lásku, všetkým spolupracovníkom za skvelú prácu a všetkým partnerom za pomoc.

Po viac ako 300 dňoch strávených v tábore na rôznych miestach našej krásnej vlasti, bolo týchto ostatných deväť dní tých najkrajších a prežil som momenty, ktoré radím k tým najlepším v mojom živote. Dielo je dokonané a deti sú pripravené vyletieť z hniezda. Sú to tie najlepšie a najkrajšie deti na svete.

Šťastný let Anjeliky moje!

REKORDNÁ NÁVŠTEVNOSŤ NA PALUBE JEDNOROŽCA MDD prišlo osláviť tento rok Na palubu jednorožca do areálu Auparku a Sadu J. Kráľa v Bratislave skoro 15 000 ľudí.

Tlačová správa - 04. 06. 2019

 

Najväčšia oslava  MEDZINÁRODNÉHO DŇA DETÍ V BRATISLAVE sa konala v nedeľu 02. júna 2019 v čase od 10:00 do 17:00 hod. v areáli Auparku a Sade Janka Kráľa v Bratislave. Túto celodennú rodinnú akciu organizovalo občianske združenie Moonlight camp, ako súčasť projektu na podporu nadaných detí zo sociálne znevýhodneného prostredia pod názvom Na palube jednorožca, nad ktorým prevzal záštitu starosta Petržalky Ján Hrčka. MDD Na palube jednorožca je vyvrcholením už ôsmeho ročníka tohto projektu. 

Na palubu jednorožca prišlo tento rok príjemne a užitočne stráviť MDD na rodinnú akciu bezmála pätnásť tisíc usmiatych a spokojných ľudí. Počas dňa sa registrovalo 2.000 detí a na záver si prítomní užili NAJVÄČŠIU PENOVÚ PÁRTY NA SLOVENSKU. Vstup bol voľný!

DETI pri REGISTRÁCII, priamo v Auparku v čase od 10:00 do 14:00 dostali informačný leták a originálnu HRACIA KARTU, s ktorou absolvovali 20 atraktívnych STANOVÍŠŤ rozmiestnených v areáli Auparku a po celom Sade Janka Kráľa. ZASÚŤAŽILI SI, uvideli záchranársku TECHNIKU a tiež si užili ukážky práce zásahových jednotiek akými sú polícia, hasiči, záchranári,  kynológovia a mnohí ďalší. Po úspešnom absolvovaní každého stanovišťa získali deti  na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Deti, ktoré  absolvovali všetky stanovištia, zozbierali všetky písmená tajničky a správne ju vyplnili boli zaradení do žrebovanie o fantastické ceny. Tajnička pre tento rok znela: KEĎ NIEČO CHCEŠ, VESMÍR   SA SPOJÍ, ABY TI POMOHOL. Prvú cenu, VÍKENDOVÝ RODINNÝ POBYT na 2 noci v hoteli Health Spa Resort Esplanade**** s polpenziou, wifi a vstupom do Vodného a saunového sveta od spoločnosti KÚPELE PIEŠŤANY a na cestu AUTO PEUGEOT od FINAL - CD s plnou nádržou vyhrala pre svoju milú rodinku Lili Mikulová, LET BALÓNOM od spoločnosti Darujletbalónom.sk vyhrala Julinka Šebeňová a VIP EXKURZIU V TV JOJ od Nadácie TV JOJ Monika Pastoríková. Gratulujeme víťazom! No žiadne dieťa neodišlo domov bez darčeka. Na mnohých stanovištiach sa rozdávali nielen pečiatky, ale aj množstvo rôznych darčekov, či výtvorov, ktoré si deti sami vyrobili, dokonca si odniesli aj vlastnoručne zasadený kvietok o ktorý sa budú starať.

O pohodlie a zábavu detí sa počas celého dňa staralo viac ako 200 ľudí, za čo im patrí veľká vďaka. NA STANOVIŠTIACH SA PREDSTAVILI: KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ BRATISLAVA, HASIČSKÝ A ZÁCHRANNÝ ZBOR SR, NÁRODNÁ TRANSFÚZNA SLUŽBA SR, SLOVENSKÝ ČERVENÝ KRÍŽ, ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA BRATISLAVA, VOJENSKÁ POLÍCIA, KULTÚRNE ZARIADENIA PETRŽALKA, MATERSKÉ CENTRUM  BUDATKO, ZÁHRADNÉ CENTRUM KULLA, CAMP WONDERLAND, TOYETO - VNÍMAVÉ HRAČKY, CHAMELEON LAND, LIONS, DENDRIT KANIS, DENNÝ TÁBOR GREENWAY, MISIA, ZIPPY, DIVADLO LA KOMIKA, RÁDIO VIVA, PAULA DR. OETKER, AVON, McDonald’s a samozrejme AUPARK a  FINAL-CD - Najväčší  slovenský predajca automobilov.

 

PRIPRAVENÉ BOLI TIEŽ SPRIEVODNÉ AKCIE: Works hop, čitáreň, kreslenie na chodník, meranie zraku, množstvo maskotov v životnej aj nadživotnej veľkosti a veľa ďalších prekvapení. Skoro 1000 detí sa zúčastnilo merania zraku, dospelí si dali zmerať cukor /všetky pripravené testovacie papieriky sa minuli/, a deti sa naučili správne si čistiť zúbky. Tešili sme sa o to viac, že prišli aj rodičia detí, ktoré sme minulý rok poslali k očnej lekárke a ďakovali. Bol to fajn pocit, že naša práca nie je zbytočná. DAROVAŤ KRV PRIAMO NA AKCIU V MOBILNEJ JEDNOTKE Z NÁRODNEJ TRANSFÚZNEJ SLUŽBY SR prišlo skoro 20 darcov, no každé dieťa sa dozvedelo, aká je krv vzácna.

 

Deti z projektu Na palube jednorožca sa predstavili ako figuranti počas simulovaných ukážok pri súťaži družstiev ZŠ v poskytovaní Prvej pomoci pod názvom Dieťa života s podtitulom Zachrániť život je jednoduchšie ako ho splodiť, pod odbornou garanciou prezidenta Slovenského Červeného kríža doc. MUDr. Viliam Dobiáš, PhD., nad ktorou prevzala záštitu ministerka školstva. Súťaže sa zúčastnilo 10 družstiev I. a II. Stupňa ZŠ zo západného Slovenska. Výhercom putovného pohára sa stalo družstvo ZŠ G. Bethlena 41, Nové Zámky v zostave: Rebeka Jeneiová, Hana Dikáczová, Karolína Mentelová, Sofia Šurnovská a Noémi Víziková pod vedením RNDr. Erika Garbanová. Túto súťaž podporil Bratislavský samosprávny kraj a Trnavský samosprávny kraj.

 

Na PÓDIU VYSTÚPILA ČESTNÁ STRÁŽ OZBROJENÝCH SÍL SR so svojou show, o skvelú atmosféru sa postaral TOMÁŠ BEZDEDA & BAND a na úplný záver celého podujatia bola pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.

 

Ďakujem z úprimného srdca za dôveru a  podporu  svojim  partnerom a spolupracovníkom.  Je mi veľkou cťou aj v ich mene POĎAKOVAŤ všetkým Vám, ktorí ste už po ôsmy raz PRIŠLI Na palubu jednorožca a stali sa jej súčasťou.

 

S úctou,

Marcel Nemec, Moonlight camp

 

VŠETCI DOSPELÍ BOLI RAZ DEŤMI, NO MÁLOKTORÍ Z NICH SA NA TO

PAMÄTAJÚ. Ďakujem, že Vy sa pamätáte...

 
 
 
*************************************************************************

"VŠETCI DOSPELÍ BOLI RAZ DEŤMI, NO MÁLOKTORÍ Z NICH 

SA NA TO PAMÄTAJÚ"

(ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY)

MDD Na palube jednorožca (8.ročník)

v Sade Janka Kráľa

a areáli Auparku v Bratislave v nedeľu

2. júna 2019 od 10:00 do 17:00


O D K A Z Y

Dátum: 02.04.2020

Vložil: piniktakn

Titulok: Спасибо за пост

Супер давно искал

Dátum: 02.04.2020

Vložil: Thomasjax

Titulok: А вам приходилось заказывать такое?


Источник:
<a href=https://prof-takelag.ru/> такелажные работы </a>
Довольно часто при осуществлении переездов, как промышленных и офисных, так и квартирных, пользуются профессиональными такелажными услугами. Обычно переезд тесно сопряжен с необходимостью в перемещении объемных и весомых грузов. Осуществить эту задачу должным образом под силу опытным и квалифицированным специалистам. Поэтому перед запланированным переездом, лучше заранее найти исполнителей, которые ответственно и со знанием дела выполнят необходимые работы. Все процедуры, связанные с перевозкой или перемещением крупногабаритных грузов относятся к услугам, называемым такелажными. Они существенно отличаются от традиционной погрузки или разгрузки и предполагают использование специального оборудования и механизмов. Применяемая техника позволяет значительно облегчить и ускорить процесс, так как вес перевозимого груза иногда может измеряться тоннами. В список такой техники входит автокран, домкрат, лебедка и разное другое. В дополнение к ним, применяются и такие вспомогательные элементы как тросы, канаты, цепи, различные крюки и анкера.

Dátum: 02.04.2020

Vložil: CyberXartes

Titulok: Eskadron -- brand adored by jockeys all around the world

Eskadron is among the very appreciated equestrian brands on the world that specializes in the creation of high-quality design clothing and equipment. This German concern was founded by Pikeur wanting to fulfill the jockeys' demands, have been looking for professional but also trendy equestrian accessories. So, what makes Eskadron therefore special and why their collections are so popular with riders?Eskadron -- why would riders from all over the world love this new brand?
Eskadron continues to be tremendously popular with horse-riding fans for twelve or even more years now. This brand's products are characterized by their highquality attention for detail. Eskadron is also valued for their unique viability, elegance, and innovativeness of their own projects, contemporary design, and availability. The new offer includes both professional items and ones for recreational riders. So, you'll discover basic equestrian clothing, professional design, and various accessories necessary for the proper saddling of a horse. Eskadron offers saddle fabrics, halters, rugs, bell boots for horses, boots, fly hats, drapes, however also hoodies, t shirts, breeches, also reveal coats. These products come from the European Union, which additionally verifies their caliber.Eskadron's collections
Eskadron has many selections. Many are seasonal, many others are always accessible their deal. The very popular collections of the brand are:
Vintage Sports - established twice a year, this lineup is made up only of horse riding equipment. Services and products using this collection are very easy, in standard soft colors but at precisely the same time quite tasteful.
Platinum - launches once annually for those who like conventional solutions. You'll mostly find black and gray shades combined with delicate image motifs.
Young Star - lineup for children that begin their adventure with horseriding. It's basic horse riding accessories in bright colors and extraordinary patterns.
Equestrian Fanatics - clothing line created for riders that like to stand outside. Available jackets, hoodies, and backpacks successfully unite casual clothing with equestrianism.
Vintage offer - Their constant offer of clothing, equipment, and accessories. It is possible to find services and products used for training and regular rides but also elegant show clothing.

Eskadron can be a new used by cyclists from all over the globe. For the benefit of riding and safety both yours and your horse, it is well worth purchasing highquality articles, which may allow one to fully appreciate this exceptional sport.

Dátum: 01.04.2020

Vložil: YalerK408

Titulok: Free&easy to use youtube downloader, free and fast.

Hello, just came across your articles, really like your works!
Would like to share some useful links, hope you like it.
<a href=https://flvto.ch/>Youtube Converter</a>
<a href=https://y2mate.ch/>y2mate</a>
<a href=https://keepvid.ch/en/youtube-video-downloader>Youtube video downloader</a>
<a href=https://ytmp3.ch/>Youtube to mp3</a>
<a href=https://listentoyoutube.ch/ja/youtube-to-mp3-sites>YouTube MP3 ??</a>
<a href=https://youtufab.com/download-youtube-mp4-1080p>Youtube to mp4</a>

Záznamy: 5 - 8 zo 218
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok