LETNÝ TÁBOR

LETNÝ ZÁŽITKOVÝ DIVADELNO - ŠPORTOVÝ TÁBOR 

V STREDE EURÓPY NA KRAHULIACH PRI KREMNICI

1. turnus: 07. 07. 2017 – 15. 07. 2017 OBSADENÉ

2. turnus: 17. 07. 2017 - 25. 07. 2017

3. turnus: 27. 07. 2017 –  04. 08. 2017

Máme pred sebou niekoľko spoločne strávených dní na to, aby sme sa vzájomne spoznali, mnohému sa naučili, zabávali sa a možno si posledný deň aj poplakali :-) Pri spoznávacích horských výletoch si otestujeme svoju kondíciu a vytrvalosť. V kremnických múzeách znásobíme vedomosti faune, flóre i histórii. V nádhernom prostredí Stredu Európy si prečistíme pľúca od mestského smogu. Nezabudli sme ani na miesto a čas, kedy si môžete kúpiť suveníry, - nie sliz :) Krv sa nám rozprúdi aj pri jazde na koni, zažijeme opekanie pri vatre a organizmus si schladíme v Termálnom kúpalisku. Už teraz sa tešíme na vaše zdesenie v očiach pri originálnej nočnej hre :-) Naučíte sa základy Prvej pomoci s kvalifikovanými školiteľmi a svoje znalosti si odskúšate v súťaži s realistickými ukážkami zranení. Aj keď to znie neuveriteľne, tak za desať dní nacvičíme zredukované divadelné predstavenie. Odskúšate si prácu hercov, možno kostymérov, scénografov ako v naozajstnom profesionálnom divadle. Na pár hodín si budete môcť užiť niekoho z našich kamarátov známych z televíznej obrazovky. Čo by to bol za tábor, keby sme sa po večeroch nevybláznili a nevytancovali na diskotéke. Chcete na diskotéke zažiariť ako hviezda? Budete mať na to príležitosť, veď počas trvania turnusu prebieha aj kurz HIP-HOPU s profesionálnym odborníkom. No a v neposlednom rade sú pre vás pripravené metodicko-športovo-zábavné hry.

Divadelné kurzy budú prebiehať pod vedením profesionálneho herca (Viď NÁŠ TÍM) . Odskúšate si prácu hercov, kostymérov, scénografov ako v naozajstnom profesionálnom divadle. Počas týchto kurzov sa budete mať možnosť stretnúť s populárnou osobnosťou slovenského šoubiznisu. Ako napríklad: Elena Podzámska , Gabika Dzuríková, Peter Batthyany, Zuzka Porubjaková, Viktor Horján, Martina Šchindler. Pri jej jednodňovej návšteve Moonlight campu sa s vami podelí o svoje zážitky a skúsenosti. Určite vás poteší spoločné foto :-) Počas celého turnusu bude prebiehať kvalifikované školenie PRVEJ POMOCI s certifikovaným školiteľom (Viď. NÁŠ TÍM). Naučíte sa reagovať a správne poskytovať prvú pomoc v bežných situáciach. Prakticky budete používať zdravotnícky materiál, odskúšate si dýchanie z úst do úst na resuscitačnom modeli, či na chvíľu sa stanete figurantmi s reálne vyzerajúcimi namaskovanými zraneniami. Na záver turnusu si budete môcť svoje získané teoretické a praktické vedomosti otestovať v súťaži Záchranár Moonlight campu. Jeden z tanečných štýlov, ktorý ovládol mladých moderných ľudí je HIP-HOP. Je preto samozrejmé, že v našom Moonlight campe si môžete nielen zatancovať, ale sa ho aj naučiť. Najpovolanejšou osobou je majster sveta. Preto vás bude učiť Michaela Ďurčová -majsterka sveta za rok 2009 (viď NÁŠ TÍM) v juniorskej kategórií. Počas celého turnusu nebude sama, vypomôcť je prídu jej sestry, tiež profesionálne tanečníčky.

Cena za pobyt je 199€

V cene:
* lukratívne ubytovanie * 5 x denne strava * celodenný pitný režim * 24 hodinová zdravotná starostlivosť * divadelný kurz * školenie prvej pomoci * tréningy hip-hopu * výlety: kúpalisko, mincovňa, baňa, Zámok, Salaš, Elektráreň, Turistika, Harmanecká jaskyňa * darčeky pre každé dieťa * hodnotný kultúrno-športovo-metodicko-zábavný program * skúsení animátori a tréneri * športový a kancelársky materiál

Príplatky:
Žiadne !!! 

Moonlight camp
Stromová 17, 83101 Bratislava
Telefon: +421914108414
WEB: www.moonlightcamp.sk
e-mail: info@moonlightcamp.sk

Areál:
Penzión Stred Európy, Krahule
V areáli:
parkovisko, detské ihrisko, zelený dvor, lúka, les, http://skikrahule.sk/ubytovanie.html
Ubytovanie:
Hotelové ubytovanie na Krahuliach. Štýlovo a komfortne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením v prekrásnom lesnom prostredí ponúkajú dokonalý priestor pre tvorbu programu Vašim ratolestiam.